Січ 18

Зимові розваги

У дошкільному навчальному закладі №41 центр розвитку дитини «Пізнайко» м. Чернівці проведено спортивне свято «Сніговик у гості завітав».

В ньому взяли участь дошкільнята старших садових груп. На свято завітали: Максимюк В.С., депутат Чернівецької міської ради та Садовой В.В., спеціаліст І категорії Чернівецького обласного відділення КФВС МОН України .

Змагання між командами «Лижники» і «Ковзанярі» проходили вкрай напружено та цікаво. Під час виконання різноманітних фізичних вправ, естафет вихованці продемонстрували спритність, швидкість, кмітливість, високу увагу та рухову активність.

Найзахопленішою естафетою було виконання булітів (штрафні кидки) під час гри в хокей. Не менш цікавими і захоплюючими стали перегони на санках. У змаганнях перемогла дружба. Вболівальники та присутні отримали неабияку насолоду від веселих спортивних змагань.

Не обійшлося свято і без подарунків. За сприянням депутата Чернівецької міської ради Максимюка В.С. придбано в заклад два спортивних комплекси («Смуга перешкод», «Старт»). За сумлінну і творчу працю працівників закладу нагороджено грамотами Чернівецького обласного відділення з фізичного виховання та спорту.

Учасники та гості свята по завершенню змагань сфотографувались на згадку.

Директор ДНЗ №41 ЦРД «Пізнайко» Л.А.Колесник