Онлайн-засідання методичного об’єднання фахівців фізичного виховання

У Чернівцях в онлайн-режимі відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти.
На цей раз досвідом у проведенні дистанційних занять в умовах пандемії і карантинних обмежень ділилися фахівці Чернівецького транспортного фахового коледжу.
Викладачі І.С. Остапюк і В.Р. Маслюк представили учасникам засідання відеофільми “Ми-багатогранні” і “Мозаїка спортивного життя”.
Після закінчення перегляду присутні обговорили можливості покращення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, шляхи удосконалення дистанційного навчання.
В роботі методичного об’єднання взяли участь начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.К. Жукотинський та директор Чернівецького транспортного фахового коледжу В.М. Димитрюк.

Інструктор-методист з фізичної культури та спорту Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій КОРИЦЬКИЙ