Дистанційне навчання в закладах професійної освіти Буковини

З метою підвищення фахового рівня фахівців фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з дотриманням всіх епідеміологічних вимог на спортивній базі вищого професійного училища № 5 м. Чернівці в онлайн-режимі проведено відкритий урок керівником фізичного виховання Данилюком Анатолієм на тему: «Застосування інноваційних технологій на урок ах фізичної культури при вивченні модуля «туризм» з учнями групи № 423 за професією: «Столяр, різьбяр по дереву та бересту». Аналізуючи захід він акцентував на виконання комплексних навчально-контрольних вправ по вибору шляху руху, читання карти і звірці її з місцевістю, пошуку контрольного пункту.
По другому питанню виступила вчитель фізичного виховання Барановська Світлана на тему: «Особливості використання платформи ZOOM під час виконання фізичних вправ на період карантину» з учнями групи № 117-118 за професією: «Живопис» щодо організації проведення дистанційного навчання з використанням підручних засобів для розвитку силових якостей.
Учасники засідання обмінялись досвідом організації фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в умовах карантину.
В роботі методичного об’єднання взяв участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський.

Провідний спеціаліст
Чернівецького обласного відділення
Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України Володимир МАЛИШЕВ