Проведено онлайн-нараду за підсумками методичної роботи з фізичної культури у закладах професійної (професійно-технічної) освіти

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провело онлайн-нараду за підсумками методичної роботи з фізичної культури у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у якій взяли участь керівники та вчителі фізичної культури. У роботі взяв участь начальник обласного відділення К.Жукотинський.
Голова обласного методичного об’єднання Роман Купіна зробив аналіз засідань за 2019-2020 н.р. Він відзначив кращих фахівців, а також довів до учасників наради проекти плану роботи методичного об’єднання на 2020-2021 н.р. З керівниками фізичного виховання визначив тему, місце і терміни проведення наступних методичних об’єднань.
Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.Жукотинський націлив учасників наради на застосування інноваційних технологій, використання досягнення кращих педагогів України з метою проведення уроків на високому методичному рівні.

Провідний спеціаліст
Чернівецького обласного відділення
Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України Володимир Малишев