Обласна Універсіада з легкої атлетики

Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України завершено змагання з видів спорту ХІУ обласної Універсіади серед студентської молоді закладів вищої освіти ІІІ-ІУ р.а. з легкої атлетики.
У загальнокомандному заліку чемпіонами змагань стала збірна команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (тренер-викладач Ячнюк І.О.) – 12624 очка. За переможця виступали досвідчені майстри королеви спорту, найкращі легкоатлети області.
Срібну нагороду виборила команда легкоатлетів вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» (тренер-викладач Городинський С.І.) – 9803 очка.
На третьому місці опинилася студентська команда Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (тренер-викладач Крецький О.І.) – 2846 очок.

Переможцями змагань з бігу в особистому заліку серед жінок стали студентки Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, а саме:
– 100 м. – Ватаманюк Вікторія;
– 200 м. – Чоропіта Даша;
– 400 м. – Соколовська Валентина;
– 800 м. – Владичан Анастасія.

Перше місце в естафеті 4х100 м. здобула команда жінок Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, а в стрибках у довжину з розбігу стала Радомська Тетяна (ВДНЗ України «БДМУ»).

Чемпіонами обласної Універсіади з бігу в особистому заліку серед чоловіків стали:
– 100 м. – Маковейчук Максим (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
– 200 м. – Помагаєв Олександр (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
– 400 м. – Паращук Максим (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
– 800 м. – Паращук Максим (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
– 1500 м. – Білий Владислав (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
– 3000 м. – Товкач Юрій (ЧТЕІ КНТЕУ).

Перше місце в естафеті 4х100 м. серед чоловіків здобула команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, а зі стрибків у довжину з розбігу виборив Бабич Іван із ВДНЗ України «БДМУ», а з штовхання ядра – Дімітрюк Роман (ЧТЕІ КНТЕУ).

Переможців та призерів змагань ХІУ обласної Універсіади нагороджено кубками і грамотами обласного відділення з фізичного виховання та спорту.

Спеціаліст І-ої категорії Чернівецького обласного відділення КФВС МОНУ Садовой В.В.