Олімпійський тиждень в Лужанському ДНЗ на Буковині

Пріоритетним напрямом освітньо-виховної роботи в Лужанському дошкільному навчальному закладі Чернівецької області є створення оздоровчого простору, де педагоги мають змогу реалізувати здоров’язбережувальні технології. З метою формування здорового способу життя, підтримки фізичної активності дошкільників, популяризації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі проведено Олімпійський тиждень.
Належної уваги надали використанню природних факторів. Діти, перебуваючи на свіжому повітрі, були активними учасниками сюжетних занять, естафет, рухливих ігор, вправ спортивного характеру, фізкультурних свят та розваг.
Ефективною формою організації рухової діяльності дітей стало фізкультурне свято в старшій групі «Маленькі олімпійці» під керівництвом інструктора з фізкультури Мандрик Н.З. та фізкультурна розвага в середній групі «Ми малята – здоров’ята».
Під час розваг діти вправлялися у стрибках, швидкому бігу, бігу «змійкою», перестрибуванні з обруча в обруч, лазінні по гімнастичній стінці, пролізанні по «тунелі», підлізанні під дугою. Залучення казкових героїв активізують дітей, спонукають їх до участі у різних змаганнях, прояву позитивних емоцій, піднесеного настрою.
Дані заходи створили умови для активного відпочинку дошкільників, допомагають кожній дитині відчути задоволення від спорту, усвідомити необхідність вести здоровий спосіб життя, навчитися дбати про власне здоров’я та здоров’я рідних.
Проведені розваги інтегрують у собі різні види діяльності та спрямовані на розв’язання завдань не лише фізичного, а й розумового, соціально-емоційного, морально-ціннісного та креативного розвитку.
Головним успіхом організації Олімпійського тижня стало створення радісного піднесеного настрою в дітей.

Спеціаліст ІІ категорії
обласного відділення
КФВС МОН України В.В.Садовой

7 8-1 9-1 10 11 12