Лис 17

День студента-свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу – 17 листопада, відоме як міжнародний День студентів

Це свято асоціюється з молодістю, радістю та веселощами і гарне тим, що кожен святкує по-своєму. Традиційно кожного року в педагогічному фаховому коледжі студентів залучають до самоврядування, приймають участь у різних конкурсах та організовують вечірню дискотеку. Цього навчального року у зв’язку із дистанційним навчанням та обмеженими можливостями, святкування було особливим. Викладачі навчального закладу разом із керівником фізичного виховання Мацкуляк О.А., долучилися до привітань та організували танцювальний проєкт-сюрприз під назвою «З любов’ю» і саме цим побажали крилатих мрій, яскравих вражень, позитивного настрою, творчих звершень.
2. Згідно плану роботи спортивно-масових та оздоровчих заходів в педагогічному фаховому коледжі з нагоди річниці Збройних Сил України 3 грудня 2020року проведено спортивно-розважальне свято «Козак-2020» дистанційно.
В змаганнях брали участь команди відділення фізичної культури. Студенти демонстрували силову підготовку, спортивну майстерність та високий професіоналізм. А найкращих з кращих визначили порядком голосування у Телеграм каналі.
Основне завдання цих заходів залучення молоді та педагогічного колективу до здорового способу життя, рухової діяльності та активного довголіття. У навчальному закладі адміністрація, педагогічний колектив та викладачі фізичного виховання підтримують ініціативу, яку рекомендує ВООЗ щодо підвищення рухової активності як одного із напрямів профілактики захворюваності в умовах пандемії COVID19.
Попереду ще навчальний рік, нові заходи, творчі ідеї!!!

Переглянути відео https://pedkoledzh.cv.ua/?p=3415