Лис 21

У м. Чернівцях проведено змагання з баскетболу 3х3

Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2019 рік на спортивній базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проведено змагання з баскетболу 3х3 (юнаки) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Учасників привітав начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій .Жукотинський та заступник директора з навчально-виробничої роботи училища Галина Писаревська
Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес серед любителів баскетболу.
У підсумку змагань серед юнаків перемогу святкувала команда Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (тренер Марчук В.В.). Срібло виборола збірна вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці, третє представники професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці Переможців та призерів змагань нагороджено кубками та грамотами відповідних ступенів Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного та спорту МОН України.

Провідний спеціаліст
Чернівецького обласного відділення
Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України Володимир Малишев