Лип 22

Здобутки буковинських лучників на Кубку України

З 1 по 5 жовтня поточного року у місті Нова Каховка відбувся Кубок України зі стрільби із лука. В змаганнях брали участь 18 команд із 7 областей України та Києва. Усього змагалось 110 найсильніших лучників держави.
Вкотре відзначились буковинські дівчата, виборовши золоті та срібні нагороди у командній першості. Володаркою Кубку України у цьому виді змагань стала вихованка СДЮСШОР м.Чернівці Олексюк Вікторія. Онуфрійчук Олена та Кукурузяк Олександра здобули срібло. В особистій першості Віка Олексюк виборола бронзу.
Знаним лучникам-чоловікам Буковини готується гідна зміна. Молодий спортсмен, вихованець СДЮСШОР Микитюк Орест у складі чернівецької чоловічої збірної команди посів VІ місце та ІХ особисте.
Ми бажаємо нашим вихованцям подальшого зростання у спортивній майстерності та нових перемог.