Чер 21

Здобутки вихованців СДЮСШОР м.Чернівці зі стрільби із лука на чемпіонаті України

З 15 по 18 червня поточного року в нашому місті відбувся чемпіонат України серед кадетів 2002-2004 року народження, 2005 р.н. та молодших зі стрільби із лука. Змагання відбулося на стадіоні «Буковина». Перемогу виборювали кращі лучники з 9 областей України та міста Київ. Усього 15 команд. До збірних команд Чернівецької області входили вихованці СДЮСШОР м.Чернівці зі стрільби із лука.
Знаним лучникам Буковини готується гідна зміна. Так учень нашої школи Смірнов Олексій став чемпіоном України у складі змішаної команди кадетів (разом зі спартаківкою Сусленською Євгенією). Також наші вихованці Шубкіна Ольга і Гончарук Дмитро в цій же категорії вибороли бронзу. Смірнов Олексій і Костик Стефан перемогли і в командній першості серед кадетів. В особистій першості Стефан став третім, Олексій – п’ятим, а Гончарук Дмитро, Гордей Юрій і Петрюк Даниїл у цій категорії посіли дев’яте місце. В командній першості серед кадетів Гончарук Дмитро і Гордей Юрій вибороли четверте місце.
У командній першості серед кадеток наші вихованки Шубкіна Ольга, Марчук Катерина та Мінтянська Олександра стали п’ятими. В особистій першості Вірста Катерина посіла четверте місце, Шубкіна Ольга – шосте, а Жук Тетяна – сьоме.
В особистій першості серед молодших кадетів Ротар Леонід виборов срібло, а Завка Степан став дев’ятим. Серед молодших кадеток Жуковська Ольга посіла восьме місце, а Сідор Антоніна та Кожухар Аліна – дев’яте.

Ми пишаємось гідним виступом наших спортсменів-лучників на чемпіонаті України . Вітаємо їх і тренерів та сподіваємось, що і в майбутньому радітимемо влучним пострілам та високим досягненням вихованців СДЮСШОР м.Чернівці зі стрільби із лука на спортивній арені.