Лис 27

Про підсумки пров. обл. етапу фіз.-озд. патріотичного фест. школярів України Нащадки козацької слави

Чернівецька обласна державна адміністрація

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ

 


НАКАЗ

 

м. Чернівці

 

“____” _________ 200__ р.                                                             № ________

 

 

 

 

Про підсумки проведення обласного

етапу фізкультурно-оздоровчого

патріотичного фестивалю школярів

України „Нащадки козацької слави”

 

         

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 17 серпня 2005 р. № 447/1656 „Про впровадження фізкультурно оздоровчого патріотичного комплексу школярів України „Козацький гарт”, згідно наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 10 травня 2007 року № 234, обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 14 травня 2007 року № 64 – був проведений обласний етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України „Нащадки козацької слави”.

Метою змагань було залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до занять фізичної культури і спорту, підведення підсумків позакласної роботи.

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів управління освіти і науки облдержадміністрації обласний етап проводився на території Хотинської фортеці та спортивних спорудах м. Хотина, в якому взяли участь команди-переможці районних змагань.

Велику організаційну роботу з підготовки місць змагань провели працівники відділу освіти Хотинської райдержадміністрації і Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Для проведення урочистого відкриття були залучені кращі учнівські колективи художньої самодіяльності Хотинського району, які привітали учасників змагань.

Під час змагань зрілу спортивну майстерність продемонстрували учні Новоселицького та Хотинського районів, які у більшості етапів вийшли переможцями.

На першому етапі – „презентації команд” всі учасники старались як найкраще представити свою команду. Краще всіх це зробили учні Топорівської ЗОШ Новоселицького району, Клішковецька гімназія Хотинського району і Вижницька гімназія, які посіли відповідно перше, друге і третє місця.

Напруженими виявились змагання зі спортивного орієнтування, в яких брали участь команди в повному складі. Тут знову попереду були команди Новоселицького і Хотинського районів, а третє місце посіли школярі Сокирянського району.

Кращими знавцями історії українського козацтва стали команди гімназії № 5 м. Чернівці. А другі і треті місця відповідно посіли учні Топорівської ЗОШ та Клішковецької гімназії.

Найбільше глядачів зібрали змагання з перетягування линви, де знову перемогу здобули Хотинські та Новоселицькі школярі, а третє місце посіла Великобудська ЗОШ Герцаївського району.

Другого дня в приміщенні Хотинської ДЮСШ проводились змагання зі стрибків у довжину з місця, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, човниковий біг 4 х 9 м.

У змаганнях згинання та розгинання рук в упорі лежачи перше місце посіли школярі Вижницької гімназії, друге – Сторожинецької гімназії,

третє – Лужанської ЗОШ Кіцманського району.

Заключним етапом змагань була естафета, і учням для перемоги необхідно було проявити силу, швидкість і спритність. Кращими тут були спортсмени Сторожинецької, Глибоцької та Клішковецької гімназій.

Недостатній рівень підготовки показали команди Новодністровської ЗОШ, Довгопільської ЗОШ Путильського району, гімназія № 5 м. Чернівці, які в окремих видах змагань посіли останні місця.

Переможцями в комплексному заліку другий рік поспіль стали учні Топорівської ЗОШ Новоселицького району, друге місце вибороли школярі Клішковецької гімназії Хотинського району, третє – учні Вижницької гімназії. Не брала участь в обласному етапі команда Кельменецького району.

Виходячи з вищезазначеного,

 

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити підсумки обласного етапу фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу школярів України „Нащадки козацької слави” (таблиця додається).

2. Нагородити кубками та дипломами управління освіти і науки обласної державної адміністрації переможців змагань:

І місце –Топорівську ЗОШ Новоселицького р-ну;

ІІ місце – Клішковецьку гімназію;

ІІІ місце – Вижницьку гімназію.

3. Начальникам відділів освіти райдержадміністрації управління та відділу Чернівецької та Новодністровської міських рад:

3.1. До 1 серпня 2007 р. обговорити на колегіях управління та відділів освіти результати участі в обласних етапах.

3.2. Відзначити директорів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів та учнів команд, які успішно виступили в обласних змаганнях.

3.3. Постійно забезпечувати участь команд колективів шкіл в обласному фестивалю „Нащадки козацької слави”.

3.4. Начальнику відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації (Балан В.М.) забезпечити підготовку та участь команди Топорівської ЗОШ у Всеукраїнському фестивалі фізкультурно-патріотичного комплексу школярів України „Нащадки козацької слави” (вересень 2007 р. м. Батурин Черкаської обл.).

4. Начальнику відділу освіти Хотинської райдержадміністрації (Плаксивий О.В.) та директору Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи (Прядко А.І.) оголосити подяку за зразкову організацію та проведення обласних змагань „Нащадки козацької слави”.

5. Вказати начальнику відділу Кельменецької райдержадміністрації Довганню М.О. за неучасть команд в обласному фестивалю „Нащадки козацької слави”.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Потурнака Б.М.

 

 

 

 

Начальник управління В.С.Кучерявий