Кві 08

Змагання з волейболу серед студенток коледжів відбулись в Чернівцях

На протязі трьох ігрових днів дівчата змагались у підгрупах за вихід до фінальної частини. Після напружених спортивних баталій на попередньому етапі, путівку вибороли команди Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету, Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу та педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.
Фінальні ігри пройшли у прекрасній спортивній залі Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу. Емоційно насичені виявились ігри за участю господарів майданчика. Вони зуміли несподівано обіграти своїх суперників, які вважались фаворитами та вперше здобути золоті нагороди у змаганнях з волейболу серед дівчат. Друге місце виборола команда Чернівецького медичного коледжу БДМУ, бронзовим призером стала команда педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича.
На урочистому нагородженні були присутні: директор Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу Кошкаров С.А., президент федерації волейболу Чернівецької області, головний суддя змагань Васкан І.Г.
Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення
Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України