Бер 28

Проведено нараду з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад

В Чернівцях відбулась нарада з керівниками органів управління освітою районів, міст та об’єднаних територіальних громад щодо стану навчально-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в закладах загальної середньої освіти.
В роботі наради взяла участь директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації О.Палійчук, заступник директора Департаменту охорони здоров’я М.Поліщук.
Директор Департаменту освіти і науки ОДА Палійчук О.М. наголосила на важливості здоров’я підростаючого покоління, як майбутнього держави.
Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України К.Жукотинський зробив детальний аналіз стану викладання фізичної культури, проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, наявної матеріально-технічної спортивної бази та кадрового потенціалу закладів загальної середньої освіти Чернівецької області та вказав на перспективи спрямовані на формування здоров’я учнівської молоді та покращення результатів фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.
Заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації М.Палійчук вказала на найбільш актуальні проблеми зі здоров’ям учнів закладів загальної середньої освіти.
За підсумками наради керівником органів управління освітою на місцях дано конкретні доручення щодо покращення навчально-виховної та фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах загальної середньої освіти області.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Стан навчально-виховної та фізкультурно-оздоровчої роботи у закладах загальної середньої освіти області проаналізував Корнелій Жукотинський, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (матеріали додаються):1_270319_Zhukotinskiy

Читайте також на сайті Департаменту освіти та науки: http://oblosvita.com/navigaciya/novyny/27561-provedeno-naradu-z-kervnikami-organv-upravlnnya-osvtoyu-rayderzhadmnstracy-mskih-rad-ta-obyednanih-teritoralnih-gromad.html