Бер 25

У м. Чернівцях завершилась Спартакіада серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України з тенісу настільного

На виконання наказу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Чернівецьким обласним відділення КФВС МОН України з 20 по 22 березня 2019 року в ТРЦ «Панорама» проведено змагання Спартакіади з тенісу настільного серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України в яких взяли участь 12 команд.
Учасників змагань привітали начальники Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (Жукотинський К.К.), управління молоді та спорту облдержадміністрації (Вітовський Б.І.), управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради (Макаренко Д.В.), директор обласного навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області (Микитюк О.М.), начальник обласного відділення Національного олімпійського комітету України (Гешко І.Т.), голова ради директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (Сідор В.І.).
Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес серед любителів з тенісу настільного.
У підсумку змагань перемогу святкувала команда Чернівецької області (тренери Марчук В.В., Кочурка С.О.), срібло виборола збірна команда Дніпропетровської області, бронзу – Вінницька область, 4 місце – Сумська область, 5 місце – Львівська область, 6 місце – м. Київ, 7 місце – Волинська область, 8 місце – Полтавська область, 9 місце – Хмельницька область, 10 – Рівненська область, 11 місце – Черкаська область, 12 місце – Тернопільська область.
Серед юнаків в особистому розряді перше місце посів Тверітінов Роман (Сумська область), друге місце посів Унгурян Євген, третє – Буренко Олександр – Вінницька область.
Серед дівчат золоту медаль виборола Сапріянчук Ірина (Чернівецька область), срібло – Ігнатенко Еріка, третьою стала – Сербененко Юлія (Дніпропетровська область).
В змішаному парному розряді перемогу здобули Унгурян Євген та Ваврінчук Надія, другими були Грижак Віталій та Сапріянчук Ірина (Чернівецька область), третіми стали Шагерманов Владислав та Сербененко Юлія (Дніпропетровська область).
В парному розряді серед юнаків перемогу здобули Унгурян Євген та Грижак Віталій (Чернівецька область), другими були Голяков Кирил та Тверітінов Роман (Сумська область), третіми стали Ямніцький Сергій та Янишин Микола (Львівська область).
Серед дівчат перемогу здобули Сапріянчук Ірина та Ваврінчук Надія (Чернівецька область), другими були Бліхар Ольга та Курято Тетяна (м. Київ), третіми стали – Попельська Світлана та Воронюк Тетяна (Вінницька область).
Нагородження переможців та призерів змагань проводили начальники Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (Жукотинський К.К.), управління молоді та спорту облдержадміністрації (Вітовський Б.І.), голова ради директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (Сідор В.І.).
Переможців змагань нагороджено дипломами, кубками та медалями відповідних ступенів Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.