Бер 13

Відбулися змагання традиційного турніру з міні-футболу серед жіночих команд «Буковинська весна» 2019

04 березня на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» відбулися змагання традиційного турніру з міні-футболу серед жіночих команд «Буковинська весна» 2019. Турнір проводиться за ініціативи спортивного клубу БДМУ вже більше п‘яти рокі поспіль.
Цього року у турнірі брали участь команди Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Буковинського державного медичного університету
Ці змагання вже традиційно відкривають футбольний спортивний сезон в університеті і є своєрідним символом весни, яку всі чекають з нетерпінням, тому глядачів на трибунах було чимало. І, варто зазначити, їх сподівання не були марними. Боротьба на полі була запеклою. Вболівальники із задоволенням спостерігали за граційною технікою учасниць.
Перемогу у змаганнях святкували наші дівчатка, срібло у спортсменок медичного коледжу, а бронза дісталася команді ЧТЕІ КНТЕУ ,
На церемонії нагородження переможців та призерів вітали: помічник ректора БДМУ з іміджевої політики професор Борисюк Алла Степанівна та голова спортивного клубу «Медик» Буковинського державного медичного університету Андрієць Микола Миколайович.

Вітаємо наших футболісток та їх тренера – старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Пасько Тетяну Василівнк з успішним виступом!
У складі команди виступали:
Рабченюк Катерина – медичний факультет №2, 6 курс;
Дзьоба Іванна – медичний факультет №2, 6 курс;
Смішка Олександра – медичний факультет №2, 6 курс;
Процюк Діана медичний факультет №1, 2 курс;
Дакі Дар’я – стоматологічний факультет, 2 курс;
Панасик Іванна – медичний факультет №2, 1 курс;
Кумакшева Анастасія – медичний факультет №1, 3 курс.

Куліш Н.М. завідувач сектором фізичного
виховання ВДНЗ України «БДМУ»