Лют 08

У м. Чернівцях проведені змагання з волейболу серед учнів закладів професійної освіти

У професійно-технічному училищі № 8 проведені фінальні змагання з волейболу серед юнаків в залік ХІІІ обласних спортивних ігор учнівської молоді закладів професійної освіти, в яких взяли участь 12 команд. Фінальним змаганням передували попередні. Переможці попередніх змагань склали фінальну четвірку.
Учасників привітав начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.Жукотинський та директор училища Р.Цвірінько.
Змагання пройшли цікаво і дуже напружено та викликали неабиякий інтерес серед любителів волейболу.
За ІІІ місце на спортивний майданчик вийшли команди вищого професійного художнього училища № 5 м.Чернівці та Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу. За І місце зустрілися учні Чернівецького професійного машинобудівного ліцею та Чернівецького професійного училища радіоелектроніки, які вийшли переможцями півфінальних змагань.
В підсумку І місце посіла команда Чернівецького професійного машинобудівного ліцею, другими були Чернівецьке професійне училище радіоелектроніки, третє – Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу. Переможців та призерів обласних змагань нагороджено кубками та дипломами відповідних ступенів Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Провідний спеціаліст Чернівецького
обласного відділення
Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України
В.В.Малишев