Лис 23

Вчаться фахівці профтехосвіти Буковини

У відповідності до плану роботи Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2018/2019 н.р., з метою підвищення фахового рівня керівників та викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладах області проведено засідання методичного об’єднання У Кельменецькому професійному ліцеї.
Директор ліцею Чура Я.Т. ознайомив присутніх з організацією та проведенням навчально–виховної роботи з фізичного виховання, фізкультурно–оздоровчими та спортивними заходами в закладі. Акцентував увагу на роботу адміністрації з метою покращення спортивної бази навчального закладу та залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.
В спортивному залі викладачем з фізичного виховання ліцею Варваруком проведено спортивне свято «Рухливі ігри» з учнями групи № 86,87,71 за професією: «Тракторист – машиніст (с/г) виробництва. Застосувалися різні види змагальних елементів та естафет.
Учасники засідання обмінялись досвідом організації спортивних свят та методичного забезпечення проведення спортивно-масових заходів.
В роботі методичного об’єднання взяв участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К.К.

Провідний спеціаліст В.В.Малишев