Жов 01

Змагаються учні-залізничники Буковини та Молдови

На сучасному етапі розвитку освіти одним з пріоритетних напрямків є тенденція міжнародних відносин. Саме тому адміністрація і педагогічний колектив ліцею особливу увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва, перебувають у постійному пошуку ефективних способів і засобів його розвитку.
29 вересня 2018 р., в рамках Договору про міжнародну співпрацю, Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту приймав делегацію Технічного коледжу залізничного транспорту м. Бельци (республіка Молдова).
Зустріч пройшла у форматі спортивних змагань між збірними командами Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту та технічного коледжу. На урочистому відкритті учасників міжнародних змагань привітав начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.К.Жукотинський.
Змагання проводилися з таких видів спорту:
– міні-футбол;
– теніс настільний;
– стрітбол;
– дартс;
– гирьовий спорт.
У загальному заліку збірна ліцею отримала перемогу, але жоден з учасників не залишився без відзнаки та символічного подарунку, який буде нагадувати про участь у міжнародних змаганнях.
Після змагань усі гості мали можливість побувати на оглядовій екскурсії містом Чернівці та з приємними емоціями повернутися додому.

О.Гончар керівник з фізичного виховання
Чернівецького професійн6ого ліцею залізничного
транспорту