Вер 27

На Буковині проведено обласний етап «Козацька наснага»

На спортивній базі вищого професійного училища радіоелектроніки проведено обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Козацька наснага». На урочистому відкритті обласного етапу привітали учнів:
Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.Жукотинський, голова ради директорів В. Сідор, директор вищого професійного училища радіоелектроніки С. Одайський
В силових номінаціях «Втеча полоненого з неволі», «Підтягування у висі» та «Піднімання козака» святкувала команда Чернівецького професійного машинобудівного ліцею. У амреслінгу, метання довбні та перетягування линви- Чернівецького професійного училища радіоелектроніки у боротьбі на пасках- учні вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці.
За результатами змагань перемогла команда Чернівецького професійного машинобудівного ліцею, друге місце – Чернівецьке професійне училище радіоелектроніки, третє місце – учні вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці.
Змагання проведені з метою відбору кращих спортсменів до збірної команди області для участі у Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага”
Переможців змагань нагороджено дипломами відповідних ступенів та кубками обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Провідний спеціаліст обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України В.В.Малишев