Вер 24

Буковинські лучники на змаганнях у Львові

З 10 по 15 вересня поточного року у Львові проводилось традиційне 55 міжнародне змагання зі стрільби із лука «Золота осінь-2018». В змаганнях взяло участь 26 команд із 8 областей України, Києва а також з Білорусі та Польщі. Усього змагалось 200 учасників.
Вперше, фінальні змагання та нагородження пройшли у самому серці Львова – на площі перед Оперним театром. Нагородити спортсменів завітали міський голова Львова Андрій Садовий, президент всесвітньої федерації стрільби з лука (World Archery), віце-президент Міжнародного Олімпійського комітету Угур Ерденер (Туреччина) та президент Європейської федерації стрільби з лука (World Archery Europe) Маріо Скарцелла (Італія).
Команда буковинських лучниць стала переможницею змагання серед жінок. До складу команди увійшла вихованка СДЮСШОР Онуфрійчук Олена. В особистому заліку вона виборола бронзу.
Команда кадеток у складі Мінтянської Олександри, Собко Тетяни та Вірсти Каріни-Ангеліни (усі займаються в СДЮСШОР) стали другими. А наша учениця Шубкіна Ольга в складі команди кадеток і в особистому заліку виборола бронзу.
Команда кадетів у складі наших учнів Гордея Юрія, Шамрая Олексія та Смірнова Олексія посіла шосте місце.
Доречи, Шубкіна Ольга на цьому змаганні виконала нормативи Майстра спорту України, а Мінтянська Олександра, Музика Тетяна та Карпов Артем – Кандидата в Майстри спорту України.

Н.Фокеєва
методист СДЮСШОР
зі стрільби із лука