Гру 12

На Буковині відбулися змагання з шахів

Згідно програми ХІV обласних Спортивних ігор серед студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. на 2017-2018 навчальний рік відбулися змагання з шахів серед юнаків.
У змаганнях взяли участь як міські навчальні заклади так і 5 районних команд Чернівецької області. Загалом взяли участь 14 команд.
За Регламентом змагання проходили в п’ять турів. Вигравши по чотири гри, студенти Чернівецького політехнічного коледжу Денис Гаращук та Федір Москаленко зійшлись між собою в п’ятому турі. Сильнішим виявився Денис Гаращук, який став чемпіоном. Відповідно друге місце посів Федір Москаленко. Третім на п’ядистал зміг піднятись Олег Кунісовський (Чернівецький коледж Львівського національного аграрного університету).
Командні місця розподілились наступним чином:
І місце – Чернівецький політехнічний коледж;
ІІ місце – Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж;
ІІІ місце – Чернівецьке обласне училище мистецтв.
Переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами начальником обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинським К.К.