Вер 25

Спортивне свято «Ми – веселі козачата»

У ДНЗ №26 «Дзвіночок» м.Чернівці (зав. Пінчук Г.І.) проведено спортивно-пізнавальне свято «Ми – веселі козачата». Між собою змагалися команди старших груп «Орлята» та «Соколята». Захід розпочався піснями «Гей там на горі січ іде» та «Ми – маленькі козачата». Діти продемонстрували гарну підготовку домашнього завдання, виконуючи вправи з гімнастичними палицями та м’ячами. Вправно, чітко і невимушено перешиковувалися, змінювали рухи під музику та по команді вихователів. Цікавою була розминка обох команд «Зробимо зарядку», де кожна дитина відповідально чітко, оргізовано та одночасно виконувала різні вправи.
Отамани – маленькі діти та великі патріоти свого краю, які виразно, емоційно читали вірші, представляли свої команди, горді з того, що їх вибрали командирами.
Всі діти прагнули якнайшвидше взяти участь у змаганні і перемогти, вболівали з радістю за своїх друзів в таких естафетах:
– «Зваримо куліш» (перенесення води у відеречках, долаючи перешкоди);
– «Перенесення мішечків з сіллю» (для куліша, щоб смачнішим він був);
– «Осідлай коня» (як найшвидше осідлати коня і вирушити в дорогу);
– «Знайди гарбуз» ( об’їзд гарбузів на коні змійкою);
– естафета «Хто швидше збире овочі».
Завершилось свято танцями козачат та піснею «Діти України». Журі одностайно відзначило, що малюки обох команд гідно боролися за перемогу, проявили гарну фізичну підготовку, завзятість та кмітливість. Перемогла у цих цікавих змаганнях дружба. Обом командам вручено цінні подарунки (іграшки), а всіх учасників змагань нагороджено оригінальними медалями з бубликів. Радісні малюки покидали зал з піснею «Ой на горі тай женці жнуть», а смачні бублики надихали їх на нові перемоги.

Спеціаліст І категорії
обласного відділення В.В.Садовой

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 14 15