На Буковині в обласних змаганнях «Старти надій» перемогли учні Зруб-Комарівської ЗОШ

На стадіоні м. Хотина відбулися обласні змагання дитячих спортивних ігор «Старти надій». Учні 7 класів, переможці районних змагань серед команд загальноосвітніх навчальних закладів змагались з 6-ти легкоатлетичних та одного гімнастичного видів.
Варто відзначити у 8-ми видах перемогли учні Зруб-Комарівської ЗОШ Сторожинецького району (вчитель фізкультури Павлюк В.М.).
З бігу на 60 м. серед дівчат перемогла команда Хотинської гімназії, з метання м’яча команда Шипинської ЗОШ Кіцманського району та з піднімання тулуба з положення сід за 1 хв. команда Заставнівської гімназії.
Переможцями змагань стала Зруб-Комарівська ЗОШ Сторожинецького району, ІІ місце – Хотинська гімназія, ІІІ місце – Шипинська ЗОШ Кіцманського району.
Переможці та призери були нагороджені дипломами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.