Гру 23

Успішний виступ на ХІІ літній Універсіаді України

22 грудня 2015 року, в актовій залі Київського національного університету технології та дизайну під час вшанування чемпіонів і призерів ХІІ літньої Універсіади України, кубком та дипломом третього ступеню Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в номінації «Загальнокомандний залік серед збірних команд областей» нагороджене Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за третє місце в комплексному заліку в третій групі областей.
За результатами обласної Універсіади формувались збірні команди з восьми видів спорту. До їх складу в основному ввійшли студенти Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича та Чернівецького торгівельно-економічного інституту КНТЕУ. Всі команди принесли важливі очки до копилки студентської збірної команди області, а саме: дзюдо – 102 очки (готував команду викладач ЧНУ ім. Ю.Федьковича М.Гончерюк), легкої атлетики – 61очко (І.Ячнюк), стрільба з луку -274 (А.Єгоров), теніс настільний – 93(Курка І.), баскетбол (жінки) – 162 (Ячнюк М..), гандбол (чоловіки) – 228 (Ячнюк Ю.). Жіночу збірну команду з волейболу представляли студенки ЧТЕІ КНТЕУ і викладач С.Гринько. Вони принесли 154 очки. До останнього виду змагань Чернівецька області посідала четверте місце. Але вдалий виступ команди з футболу (викладач М.Осадець), яка принесла найбільшу кількість очок з усіх видів – 396, дозволила посісти в підсумку нашій області третє місце.
Крім цього, за третє місце серед вишів УІ категорії (за кількістю студентів) дипломом третього ступеню та кубком Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України нагороджений Чернівецький торгівельно-економічний інститут Київського національного торгівельного – економічного університету (директор Ореховська Т.М.)
Вдало виступили студенти Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича (ректор Мельничук С.В.). Вперше виступаючи серед університетів, в яких функціонує факультет фізичної культури і здоров’я людини серед 24 навчальних закладів посіли 5 місце.
Цей успіх став можливий завдяки фінансовій підтримці директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.М.Палійчук, начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Б.І.Вітовського та ректора Чернівецького національного університету С.В.Мельничука.

К.Жукотинський,
начальник Чернівецького обласного
відділення Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України

 DSC_8351 (3) DSC_8512 (2)DSC_8271 (2)