Туристично-оздоровчий похід

На виконання плану спортивно-масової роботи, та в рамках відзначення травневих свят, проведено туристично-оздоровчий похід на гору Говерла. Під час походу студенти милувалися красою Карпат, грали в рухливі ігри. В поході взяли участь 35 студентів. Керівник фізичного виховання Є.Г.Калинчук

Тра 10

Змагання легкоатлетів

Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено особисто-командні змагання обласних Спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. з легкої атлетики. Високі результати на спринтерських дистанціях показали студенти Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича: Ватаманюк Вікторія (100, 200 м.), Кузін Максим (100 м.) та Маковійчук Максим (200 м.). Дистанцію 400 м. найкраще …

Continue reading

Тра 10

Успіх буковинських школярів

Вперше 5 буковинських школярів взяли участь у Всесвітній гімназіаді у м. Марокеш (Королівство Марокко). Чемпіоном з вільної боротьби стала вихованка тренера С. Одинака Марія Винник, 2 місце посів вихованець Кельменецької ДЮСШ Андрій Білійчук (вільна боротьба тренер-викладач В.Гуцуляк), вихованка тренера-викладача А.Єгорова посіла третє місце стрільби із лука у командному заліку, друге у індивідуальному та третє у …